Любимівська селищна рада

Каховський район Херсонська область

Новини

Дата: від до Скинути
08 Жовтня, 2024 р., 13:06
Протягом вересня поточного року поруч з майданчиками усіх українських атомних електростанцій було зафіксовано прольоти майже 130 російських ударних БпЛА та крилатих ракет, рекордна кількість яких припала на Південноукраїнську АЕС. В деяких випадках у повітряному просторі фіксувалися ворожі засоби ураження безпосередньо над об`єктами самих станцій. За інформацією української розвідки, росія використовує китайські супутники для фотографування атомних електростанцій України. Це може свідчити про загрозу нанесення ударів по нашим ядерним об’єктам. На виконання доручення Ставки Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, АТ «НАЕК «Енергоатом» проводить активну підготовку до різних сценаріїв російського ядерного терору. Очільник Компанії Петро Котін на постійній основі не лише заслуховує доповіді генеральних директорів АЕС про хід робіт із зведення захисту, а й безпосередньо здійснює робочі візити на станції з метою контролю побудови захисних споруд. П. Котін: «Ми вживаємо заходів, які унеможливлюють виведення з ладу на тривалий термін наших енергогенеруючих об’єктів, через що українці можуть залишитись без електроенергії. Компанія докладає максимальних зусиль для того, щоб до початку осінньо-зимового періоду всі дев’ять енергоблоків, які знаходяться на підконтрольній Україні території, видавали на повну потужність».    В умовах фактичного знищення російськими ударами маневрової електрогенерації атоми гуманні дії російських військ щодо атак на об’єкти ядерної енергетики України є прямим порушенням норм міжнародного права, зокрема Женевської конвенції від 12 серпня 1949 року та Рішення 11-го пленарного засідання Генеральної конференції МАГАТЕ від 18 вересня 2009 року, які прямо забороняють будь-який збройний напад або загрозу нападу на ядерні об’єкти під час їх експлуатації або будівництва навіть коли вони є воєнними об’єктами. Наша держава очікує від міжнародної спільноти рішучих дій на найвищому рівні щодо вжиття невідкладних та дієвих заходів для недопущення ядерної катастрофи в Україні, спровокованої російським ядерним шантажем. Ядерний тероризм рф має бути припинений!
08 Жовтня, 2024 р., 13:02
Держава має бути залучена на всіх етапах реінтеграції ветеранів й ветеранок, — результати дослідження Українського ветеранського фонду Мінветеранів
03 Жовтня, 2024 р., 09:42
Розширено можливості Урядових грантових програм «Власна справа» та «Грант для ветеранів та їх подружжя»: 1. Гранти для молоді. Тепер кожен українець чи українка віком з 18 до 25 років (включно) зможе отримати грант до 150 тис. грн. Для цього необхідно зареєструватися як ФОП без обов’язкового створення робочих місць. Через три роки для таких підприємців відкриється можливість отримати грант «Власна справа» вже на загальних умовах: сума гранту — до 250 тис. гривень зобов’язання створити не менше двох робочих місць. 2. Приват Банк поповнив перелік банків, які уповноважені надавати кошти грантів/мікрогрантів. Тепер у заяві про надання гранту обов’язково зазначається уповноважений банк на вибір отримувача. 3. Уряд дозволив отримувати гранти підприємцям, які працюють на території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси. Херсонщина також увійшла до цього переліку.
03 Жовтня, 2024 р., 09:36
Український ветеранський фонд  створив мотиваційні ролики під умовною назвою «Гаряча лінія кризової підтримки» та «Юридичні консультації».  Ролики створено з метою інформування ветеранів, ветеранок, членів їхніх сімей та сімей загиблих воїнів про можливість безоплатно звернутися на Гарячу лінію кризової та юридичної підтримки Українського ветеранського фонду. Від початку роботи фахівці гарячої лінії опрацювали понад 32 тисячі звернень, що свідчить про актуальність і важливість цього проєкту. Ролики розміщені за посиланням:  https://cutt.ly/eeI00QL0.
02 Жовтня, 2024 р., 09:38
02 жовтня на Херсонщині оголошено день жалоби.
02 Жовтня, 2024 р., 09:23
Міністерство розвитку громад та територій України розробило Рекомендації щодо збору даних від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших суб`єктів в межах сфери відновлення, зокрема у сфері туризму (туристична статистика) (далі – Рекомендації).   Рекомендації спрямовані на оптимізацію системи збору туристичних даних, що є важливим елементом для ефективного розвитку економіки й туризму в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України. Достовірна статистика є основою для прийняття обґрунтованих рішень на всіх рівнях державного управління, що сприяє економічному та соціальному розвитку територіальних громад. Використання Рекомендацій дозволить зібрати базові дані у сфері туризму, необхідні для формування загальної картини та розуміння структури туристичного ринку в Україні, перспектив та тенденцій його розвитку, ефективного державного управління сферою.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь